(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Харчові розчини для фруктових та овочевих покриттів, мають зменшити відходи та замінити пластикову упаковку Пише AFN...

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 20.01.2020

Українська компанія MEDUSHA винайшла дивовижне рішення для зберігання меду, якому немає аналогів у світі – у банках із бджолиного воску.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 27.12.2019

В Івано-Франківській області виготовляють паливні брикети та гранули із сухого стебла топінамбуру. Проект реалізує ТОВ “Центр екологічної енергії “Топінамбур”, передає AgroTimes.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 27.12.2019

Підприємиця з Херсонської області запатентувала та запустила у виробництво унікальний продукт — медовий амарант, що виготовляється із поєднання меду та органічного амарантового борошна.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 27.12.2019

Продукт користується попитом в ресторанах високої кухні. Голландський кінорежисер і підприємець Джоріс Путман створив горілку на основі цибулин тюльпанів і води, передає AgroPortal.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 20.12.2019

Сироварня O'bereg (м.Суми) спільно з кафедрою переробки молока Сумського національного університету створили йогурт з цукатами червоного буряка.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 13.12.2019

Вчені з австралійського Університету Нового Південного Уельсу (UNSW) розробили спосіб виробництва екологічного пластику з бананових відходів. Отриманий пластик можна повністю переробляти до трьох разів без втрати якості, а в ґрунті він розкладається природним шляхом. Пише ecotech.news.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 06.12.2019

На вигляд і смак стейки нагадують справжнє м’ясо. Кілька стартапів розробили технологію, яка дозволяє друкувати м’ясо, використовуючи рослинне “чорнило”. Їхні принтери можуть друкувати стейк, схожий на справжнє м’ясо за текстурою і за смаком. Принтер працює зі швидкістю п’ять 200-грамових стейків на годину, повідомляє “ТһеБабель”.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 06.12.2019

Зовнішній вигляд і смак фантастичного фрукта під назвою «Банан Блакитна Ява» (Blue Java Banana) нагадує щось нереальне, казкове. Але, на щастя, цей фрукт живе не тільки в уяві письменника. Банан Блакитна Ява існує насправді, ви навіть можете посадити дерево з дивовижними блакитними плодами в своєму саду, пише zerno-ua.com...

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 29.11.2019

Компанія New Holland випустила нову лінійку комбайнів СR Revelation з 7 моделей потужністю від 415 к.с. до 700 к.с. з підвищеним інтелектом: машини оснащені новітньою системою CR Revelation IntelliSense System....

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 29.11.2019