(044) 279 85 78
cntbhpp@gmail.com

Свинячий хвіст – і смачно, і корисно

Цей продукт набув широкого застосування в кулінарії нарівні зі свинячими ніжками, вухами, головою, шлунком, легенями та іншими субпродуктами.

Хвости додають для приготування бульйонів (для «навару»). На їх основі виходять добрі холодці, що пов”язано з природніми желювальними властивостями цього субпродукту. Крім того, їх часто застосовують в консервуванні багатьох харчових продуктів.

Корисні властивості, склад і калорійність

Хвости мають багатий хімічний склад, зокрема містять цінний для людини еластін і колаген (необхідні для краси шкіри та підтримки молодості).

Користь цього субпродукту для здоров”я людини обумовлена ще й тим, що в ньому є достатня кількість мінеральних речовин (залізо, марганець, мідь, йод, цинк, калій, натрій і кальцій), а також вітаміни, особливо групи В і РР (нікотинова кислота).

Страви, до складу яких входять свинячі хвости, дуже корисні для людей, які перенесли переломи. Завдяки особливим речовинам, пошкоджені кістки зростаються набагато швидше.

Також рекомендують вживати бульйони зі свинячих хвостів і тим, хто має проблеми зі здоров”ям серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту.

Однак слід зважити, що цей субпродукт дуже калорійний (у 100 грамах – близько 378 калорій). Тому слід вибирати такі види його термічної обробки, що сприяють зниженню рівня калорійності,- варіння або тушкування.

                                                                               Прибуткове свинарство – 2017.- №6.- С.91

Добавил: CNTB, 29.01.2018, в категорию Цікаві факти
| Теги: Свинячий хвіст
Просмотров: 586 | Загрузок нет | Рейтинг: 5.0