Театр. Театр. Театр...
В це чудове весняне свято ( 8 березня ) театр ім. Л.Українки подарував глядачам прекрасну виставу “Бабье лето” А.Менчелл.
Шановні друзі!
В ці теплі весняні дні пропонуємо відвідати цікаву і пізнавальну виставку в Національному художньому музеї України «Тетяна Яблонська», присвячену 100-річчю з дня народження великої художниці.
Ми приймали участь у презентації книги відомого києвознавця Д. М. Малакова «Архітектор Шехонін: три епохи». Цей шанований зодчий залишив нам у спадок чимало прекрасних споруд Києва: це і житлові будинки, і палац культури «Славутич», і Військовий ліцей ім. Івана Богуна та інші. Презентація відбулася у ДНАББ ім.В.Заболотного.
Флобер Г. «Кандидат»: комедия // Собрание сочинений в 5-ти томах. Том 4. – М.:Правда, 1956
На сцені Київського театру оперети - прем'єра мюзиклу «Звуки музики» Річарда Роджерса і Оскара Хаммерстайна II, всесвітньо відомий бродвейський хіт, який йде там з 1959 року, витримав 1443 покази , удостоєний восьми театральних премій "Тоні", а його оригінальний альбом – премії "Греммі". Однойменний фільм 1965 року отримав п'ять премій "Оскар". ..
Вже за доброю традицією у видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля" складають ТОП-10 україномовних книг за кількістю проданих примірників і цього року він вийшов таким....
Нова радість стала,
Яка не бувала:
Звізда ясна над Вертепом
Увесь світ осіяла!
Снег идет, снег идет.
К белым звездочкам в буране
Тянутся цветы герани
За оконный переплет.
Борис Пастернак
Голландського скрипаля і диригента Андре Рьё (Andre Rieu) в пресі давно вже називають «Королем вальсу».....
У ці теплі осінні дні ми відвідали витачівські кручі над Дніпром. Враження від побаченого з їх висоти залишаються назавжди: тут фізично відчуваєш дихання вічності. Дивні відчуття. Зачаровані місця.
Село Витачів розташоване на правому високому березі Дніпра, з якого відкриваються безкінечні далі. У гарну, ясну погоду видно золоті куполи Києво-Печерської Лаври. Це дивовижний Дніпро, що несе свої тихі води в казкову даль. Ця місцевість обрана Божою силою. Обживав її рід людський в усі часи та епохи. У цих місцях виявлено пам’ятки найдревнішої хліборобської цивілізації – Трипільської. Дослідники старовини вважають, що й першостолиця нашого народу – Родень знаходилася десь у цій місцевості.