(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Відзначаємо Ювілей книги – 80 років

Сафрис И.Л. Примерные расчеты продуктов спиртового и пивоваренного производств:[пособие]/И.Л.Сафрис, М.М.Коробов; Киевский технологический институт пищевой промышленности. – К., 1939. – 63 с.: табл. 

Унікальне, рідкісне видання з історії харчової промисловості України.

Цікавий фрагмент біографії Національного університету харчових технологій, одного з найстаріших вузів нашої країни, що готує фахівців для всіх галузей харчової і переробної промисловості,  якому в цьому році виповнюється 135 років.

Як відзначається в передмові книги, на той час галузь не мала систематизованого навчально-виробничого посібника з проектування спиртових та пивоварних заводів, зокрема, розрахунків продуктів для виробництва спирту та пива.

За дорученням інституту інженери-технологи Сафрис І. та Коробов М. підготували розрахунки продуктів виробництва спирту з крохмалевмісних речовин та розрахунок продуктів виробництва пива. Розрахунок продуктів виробництва спирту подано для картопляної сировини. Наведені також нормативи для розрахунку продуктів виробництва спирту із зернових культур із застосуванням мінеральних солей для живлення дріжджів.

Видання складається з двох частин:

Частина 1. Розрахунок продуктів виробництва спирту з картоплі на 1000 л безводного спирту; зведена таблиця; розрахунок продуктів виробництва спирту із зернових культур.

Частина 2. Розрахунок продуктів для виробництва пива для заводів потужністю в

100 тис. гл в рік; зведені таблиці.

В додатку приведені довідкові таблиці.

Посібник рекомендований студентам харчових вузів, інженерам спиртової і пивоварної галузі при проектуванні заводів.

Добавил: CNTB, 15.03.2019, в категорию Презентація книги
Просмотров: 128 | Загрузок нет | Рейтинг: 3.7