(044) 279 85 78
cntbhpp@gmail.com

На допомогу фінансисту

                                                     

Бондар-Підгурська, О. В. Ділове адміністрування (Корпоративне управління) : навч. посіб. / О. В. Бондар-Підгурська, А. О. Глєбова ; Полтав. ун-т екон. і торг. - К. : Ліра-К, 2015. - 487 с. - ISBN 978-966-2609-83-7.

 
 Навчальний посібник характеризується комплексним висвітленням матеріалу, ґрунтується на оновленій нормативно-законодавчій базі та системному підході, містить випробувані практикою стратегії, механізми, принципи та моделі корпоративного управління. Для поглибленого засвоєння матеріалу та здобуття практичних навичок до книги додається електронний практикум. Посібник розроблено для опанування студентами дисципліни «Ділове адміністрування (Корпоративне управління)». Рекомендовано студентам, аспірантам, викладачам, менеджерам, підприємцям та всім, хто має бажання отримати навички з управління корпораціями.
Атаманюк, Ю. А. Геоекономічний вимір валютно-фінансових відносин України в умовах виходу з системної кризи : монографія / Ю. А. Атаманюк. - К. : Новий друк, 2010. - 208 с. - ISBN 978-966-852-80-7.

 
 У книзі комплексно розкриваються позитивні та негативні наслідки фінансової лібералізації, обґрунтовані чинники валютно-фінансового потенціалу європейської інтеграції України, а також розглянуті грошово-кредитні засади зовнішньоекономічної стратегії української держави в умовах господарського зближення з Європейським Союзом. Аргументовані практичні рекомендації щодо застосування сучасних механізмів залучення фінансових ресурсів на європейському ринку боргових цінних паперів і титулів власності. Виявлені пріоритетні напрями формування інтеграційної стратегії України у валютно-фінансовій сфері в умовах світової економічної кризи, через євроінтеграцію, відновлення прагматичних стосунків з Росією та країнами СНД, стратегічне партнерство зі США.

                                                   

Інформаційно-аналітичне супроводження бюджетного процесу : монографія / С. О. Довгий, І. В. Сергієнко, М. Ю. Авксєнтьєв та ін. ; за ред. С. О. Довгого, І. В. Сергієнка ; Нац. акад. наук України та ін. - К. : Інформаційні системи, 2013. - 420 с. - ISBN 978-966-2249-95-8.

  Головною складовою системи управління державними фінансами є бюджетний процес, реалізація якого в Україні наразі не відповідає сучасним світовим вимогам і потребує модернізації. У монографії розглянуто питання розробки математичних моделей та відповідних інформаційних технологій для вдосконалення як бюджетної системи, так і низки процесів та явищ, що відбуваються в економіці України на пізніх стадіях ринкових реформ та мають виняткове значення для формування відповідальних рішень щодо шляхів подальшого розвитку. 

Гончаренко, О. В. Міжбюджетні відносини на місцевому рівні в Україні : монографія / О. В. Гончаренко. - К. : Алерта, 2013. - 222 с. - ISBN 978-617-566-197-0.

 
 У монографії розглянуто теоретичні і практичні аспекти міжбюджетних відносин на місцевому рівні. Розкрито сутність і дано визначення поняття «міжбюджетні відносини на місцевому рівні», проаналізовано процес розвитку міжбюджетних відносин в Україні після прийняття Бюджетного кодексу України. Визначено фінансовий потенціал місцевих рад, стан розмежування доходів і видатків між бюджетами зведеного бюджету району, дано характеристику діючому розподілу повноважень між рівнями влади і управління та відповідному розмежуванню доходів між бюджетами, розглянуто зарубіжний досвід організації міжбюджетних відносин.  

                                                        

Уразов, А. У. Основи економічної теорії : навч. посіб. / А. У. Уразов, І. В. Саух, О. І. Вікарчу ; Житомир. держ. ун-т ім. І. Франка. - 3-тє вид. - К. : ЦУЛ, 2013. - 312 с. - ISBN 978-617-673-244-0. 

  В навчальному посібнику викладені теоретичні основи та механізм функціонування сучасної змішаної економіки ринкового типу. Розглянуті основні проблеми мікро- і макроекономіки, закономірності розвитку світової економіки в умовах її зростаючої глобалізації окрема глава присвячена реалізації стратегічного курсу України на європейську інтеграцію. Особливістю посібника є те, що по кожній темі, крім розкриття її змісту, наведені тести, завдання, задачі та їх розв"язання. Вміщено рекомендації по використанню Інтернет при вивченні економічних дисциплін Для студентів неекономічних спеціальностей вищих навчальних закладів ІII-ІV рівнів акредитації, а також для всіх, хто прагне оволодіти сучасною економічною теорією.  

Загной, М. О. Основи економічних знань : навч. посіб. / М. О. Загной. - К. : Омега-Л, 2014. - 335 с. - ISBN 978-966-2491-18-0.

  Посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають економічні дисципліни. В ньому подано роз’яснення базових знань економічної науки (конспекти лекцій) та завдання для самостійної роботи студентів - проблемні ситуації, питання на семінарські заняття, тести для визначення рівня самопідготовки.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

Кластери в економіці України : кол. моногр. / А. М. Асаул, К. А. Андрющенко, Т. А. Арбузова та ін. ; за наук. ред. М. П. Войнаренка. - Хмельницький : ХНУ, 2014. - 1085 с. - ISBN 978-617-7094-21-9.

 
 В колективній науковій монографії узагальнено теоретичні дослідження та досвід більшості регіонів України щодо впровадження кластерів за умов інституційних перетворень, які відбуваються у вітчизняній економіці. Розглянуто теоретико-методологічні аспекти виникнення кластерів в економіці, визначено передумови та чинники кластеризації соціально-економічних систем. Проаналізовано світовий досвід кластеризації, сформовано напрями використання кластерних технологій для інноваційного розвитку та підвищення конкурентоспроможності регіонів України. Розглянуто досвід впровадження кластерних технологій в окремих регіонах, визначено моделі побудови та механізми функціонування кластерів в деяких галузях економіки, а також обґрунтовано можливості та перспективи подальшої реалізації кластерних моделей і технологій в економіці України. Для економістів, керівників підприємств, менеджерів, аспірантів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

 

Добавил: CNTB, 23.10.2016, в категорию Віртуальні виставки
Просмотров: 729 | Загрузок нет | Рейтинг: 3.3