(044) 279 85 78
cntbhpp@gmail.com

Від наших перших книжок до сьогодення

                                    

Химическая технология.- Санктпетербург; М.: Издание книгопродавца-типографа М.О. Вольфа.

Т.2, ч.1. Отто. Сельскохозяйственные промыслы. Производства: уксусное, свеклосахарное, крахмальное, крахмальной камеди, крахмального сахара, крахмальной патоки, сыра и масла/  пер. П. Алексеева ; под ред Ф. Лесгафта -1870.- 432с.

До книги ввійшли матеріали з теорії і практики виробництва оцту, продуктів переробки цукрового буряку на цукор, крохмаль, патоку, а також, технологічні процеси виробництва сиру та масла.

Березівський П.С.    Організація виробництва в аграрних формуваннях: навч. посіб./ П.С. Березівський, Н.І. Михайлик; М-во освіти і науки України, Львів. держ. аграр. ун-т.- К.: Центр навч. л-ри, 2005.-560с.:табл.-Бібліогр.:с.555-559.

У навчальному посібнику висвітлено питання наукових основ організації виробництва в аграрних формуваннях, виробничого потенціалу, галузей рослинництва і тваринництва, підсобних виробництв і промислів.

 

                                           

Михайлов М. Фальсификация важнейших пищевых продуктов. Описание способов распозновать подделку и посторонние примеси в важнейших пищевых препаратах без применения сложных приборов и аппаратов. - Одесса: Книгоиздательство А.А. Ивасенко,1918.-56с.

Мета видання – повідомити споживача про  найпростіші  способи розпізнавання підробки, псування та наявність сторонніх домішок у найважніших харчових продуктах та засоби зберігання від порчі.

Герасимова В.А.     Товароведение и экспертиза вкусовых товаров: Учеб. для студентов вузов/ В.А. Герасимова, Е.С. Белокурова, А.А. Вытовтов.-  СПб.: Питер.- 2005.-397с.; цв.ил.- (Учебник для вузов).- Библиогр.: с. 393-396.

Підручник розглядає хімічний склад, харчову ціність, класифікацію та вплив технології на формування споживчої якості  продуктів харчування.

                                         

Яго В.  Хлебопечение. Руководство по теории и практике хлебопечения/ пер. с англ. Г.Н. Соколовского.- М.: Город и деревня, 1926.- 104с.

Видання надає в стислій, але популярній формі опис найголовніших моментів у виробництві хліба у двадцяті роки 20 ст.

Пучкова Л.И.   Технология хлеба: учебник/ Л.И. Пучкова, Р.Д. Поландова, И.В. Матвеева.- СПб.: ГИОРД.- (Технология хлеба, кондитерских и макаронных изделий).

         Ч.1.- 2005.-557с.: ил.- Предм. указ.: с.540-546.- Библиогр.: с.547-557.

В підручнику  систематизовані наукові та практичні основи технології хліба, відображена динаміка розвитку сучасних технологій хлібопекарної галузі.

                                         

Любченко Ю. Рафинадне виробництво в майбутньому. - К.: Вид. цукротресту,1922. - 44 с.: табл.

Автор викладає думки про змінення і спрощення “варварських” способів рафинування цукру, що практикувались  при виробництві рафінаду  на українських та російських цукроварнях у першій половині 20 ст.

Сапронов А.Р.Технология сахарного производства: [учеб. для студентов вузов ].-2-е изд., перераб. и доп.- М.: ”Колос”,1998.- 495с.- (Учебники и учеб. пособие для студентов высш. учеб. заведений).- Библиогр.:с. 491.

        Підручник описує сучасну технологію цукру-піску і цукру-рафінаду. Розглядаються питання вирощування, збирання, збереження цукрового буряку та його переробки на підприємстві.

                                           

Фот Г.   Руководство к производству спирта/ пер. ГНБ ВСНХ СССР; с доп. под общ. ред. проф. А.П. Ситникова и др.- Л.: Ленхимсектор.   Вып.1.- 1932.- 408с.

Руководство надає характеристику процесів виробництва спирту як з хімічного, так і з мікробіологічного аспекту, докладно зупиняючись  на машинах і апаратах, що необхідні для ведення виробництва.

Карагодин Г.М.  Книга о водке и виноделии/ Г.М. Карагодин .- Челябинск: ООО “Урал.LTD”, 1998.- 472с.: ил., табл.- Библиогр.:с. 464-466.

        Книга про історію виникнення і розвитку домашнього виноробства і винокуріння, про традиції виготовлення високоякісних спиртних напоїв. Додаються більш ніж 300 рецептів алкогольних виробів.

                                               

Гулишамбаров Ст.Виноградное вино на всемирном рынке. Производство, потребление, торговля и таможенные тарифы.- С.- Петербург: Тип. Э. Гоппе,1895.- 34с.

Книга знайомить читача зі станом виноробства та виноторгівлі в найголовніших державах земної кулі у 19 сторіччі. Порівнюються митно-тарифні умови в різних країнах. Надані порівняльні таблиці.

Солнечная “Массандра”.- 2-е изд., доп. и перераб.- Массандра: ПАО “Массандра”, 1996.- 415с.: цв. ил.- Библиогр.: с.411.

Книга видана до сторіччя заснування Головного Масандрівського підвалу і до 60-ряччя заснування “Масандри”, як об’єднання виноградарів та виноробів.

                                           

Крупняков А.С.  Мастера Советского шампанского. - Симферополь: Крымиздат, 1958.- 43с.

         Книга розповідає про виробництво і виробників “Советского шампанського” на заводі “Новый Свет”, де створюються чудові марки вітчизняних вин.

Ли Эндрю.    Спиртные напитки. Особенности брожения и производства: пер. с англ./ Э.Ли, Дж. Пиггот; под ред. А.А. Панасюка.-СПб.: Профессия, 2006.- 534с.: цв.ил., рис.-( Научные основы и технологии).- Библиогр. в конце разд., Предм. указ.:с. 523-534

Головна увага в книзі приділятьєся науковим основам та технологіям проведення бродіння та дозрівання вин та інших лікеро-горілчаних виробів.

  

Юдина С.Б. Технология продуктов функционального питания: (учеб. пособие) / С.Б. Юдина.-М.:ДеЛи принт, 2008.-280с.: табл.- Библиогр.:с. 278.

Розглядаються соціально-економічні аспекти сучасного харчування людини, основні та альтернативні теорії харчування, харчові компоненти та їх значення в профілактиці та лікуванні основних захворювань.

 

 

Добавил: CNTB, 18.09.2016, в категорию Віртуальні виставки
Просмотров: 734 | Загрузок нет | Рейтинг: 3.0