(044) 279 85 78
cntbhpp@gmail.com

Заступник міністра АПК з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева переконана в тому, що вітчизняний виробник повинен перш за все знайти свого покупця для виходу на ринок Європейського Союзу. Про це вона повідомила під час інтерв’ю на Громадському радіо.

«Насамперед виробник повинен знайти покупця. Це можна зробити напряму або звернутися до центру підтримки експорту до ЄС при Мінагрополітики, який надає допомогу через веб-сайт чи по телефону. У рамках цього проекту був виданий практичний довідник для агроекспортера до ЄС, у якому можна подивитися елементарні речі — чи підлягає товар під квоту, які є нетарифні бар’єри для продукту», - розповіла заступник міністра.При цьому вона повідомила, що зазвичай покупець володіє усією необхідною інформацією ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

Між Китайською асоціацією імпортерів продуктів харчування та компанією Fialan підписано Меморандум про співпрацю.

Згідно з текстом меморандуму, співпраця передбачає надання допомоги в створенні  та зміцненні контактів між діловими колами в провінції Гуандун і України для підвищення інформованості про торговельні та інвестиційні можливості.Компанія Fialan зобов'язується сприяти учасникам китайської асоціації у налагодженні ділових зв'язків в  Україні з метою подальшого укладання контрактів у сфері торгівлі продуктами харчування.Меморандум діятиме до 2020 року.«У серпні 2016 року ми провели зустріч з Асоціацією імпортерів продуктів харчування (Китай), яка об'єднує понад 350 компаній-учасників, пов'язаних із імпортом та дистрибуцією іноземних товарів в Китаї», ‒ повідомив директор офісу компанії Fialan у Китаї Роман Кривошеєв. За його словами, асоціація має підтримку адміні ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий представив інтерактивну карту вирубки лісів України. Пілотна область на прикладі якої представлені принципи дослідження – Закарпатська.

«На виконання доручення Прем’єр міністра був проведений моніторинг стану використання лісів. На території Закарпатської області результати моніторингу вражають - третина вирубок незаконна», - повідомив міністр.За словами мністра, жоден факт незаконної рубки не залишиться без уваги. «Усі отримані дані, як було обіцяно раніше, будуть передані до компетентних правоохоронних органів: Національного антикорупційного бюро та Генеральну прокуратуру України. Жоден факт незаконної рубки не залишиться без уваги!», - підкреслив міністр. «Наша мета, - це прозорість і початок реальної реформи в лісовій галузі», - додав він. «Цей пілотний проект з побудови системи аерокосмічного мон ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

Останніми роками все частіше чутно про моду на здоровий спосіб життя – спорт, відмову від шкідливих звичок, корисну та здорову їжу. Серед цього звучать словосполучення «органічні продукти», «органічне землеробство», «органічне виробництво». Що ж таке органіка насправді, хто її виробляє в Україні, які перспективи розвитку та досягнення цього сектору АПК?

Технології інтенсивного землеробства, здобутки харчової промисловості призвели не тільки до збільшення обсягів виробництва при меншій його вартості, але й до насичення продуктового кошика неприємними складниками – залишками пестицидів, хімічних добрив, використаних на полях, гормональних препаратів та антибіотиків, які застосовують у тваринництві, синтетичними домішками, які кладуть у продукти для покращення смакових показників та терміну зберігання. На противагу продукції, яка більше нагадує суміш синтетичних речовин, ви ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

За 9 місяців 2016-го року експорт вітчизняної свинини скоротився у 20 разів. Про це повідомив аналітик ФАО Андрій Панкратов, під час засідання «м’ясної» Робочої групи, яке організувала Асоціація свинарів України. Збори об’єднали фахівців Мінагрополітики, Мінекології, експертів міжнародних організацій, зокрема ФАО, ЄБРР та Світового банку, представників АСУ, бізнесу та інших аграрних асоціацій.

«Експорту свинини практично немає. Те, що виробляється, залишається на внутрішньому ринку і тисне на ціни. Це, звісно, не дуже позитивний чинник», — прокоментував експерт.За словами пана Панкратова, серед основних проблем, з якими нині стикається експорт — втрата російського ринку, африканська чума свиней в країні, яка ускладнює пошук нових партнерів. Щодо відвантажень за кордон живих тварин, то за січень-вересень 2016-го Україна експортувала 18 тис. голів свиней. «Нині покуп ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

Міністерство аграрної політики і продовольства України оцінює фактичні обсяги експорту зерна в 14,49 млн т станом на 2 листопада з початку 2016-2017 маркетингового року (липень 2016 - червень 2017 року).

Відзначається, що в даний момент вже експортовано 8,7 млн ​​тонн пшениці, 3,71 млн т ячменю, 2,03 млн тонн кукурудзи і 48 тис. тонн інших зернових культур. Крім того, станом на 2 листопада експортовано також близько 101,3 тис. тонн борошна. Україна збільшила експорт зерна в 2015-2016 маркетинговому році на 13,21%, або на 4,61 млн тонн, до 39,42 млн тонн, у порівнянні з минулим маркетинговим роком.

                     agronews.ua

 

 

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

Асоціація «Укроліяпром» направила відкритого листа Комітету з питань податкової та митної політики ВР, в якому висловила глибоке занепокоєння майбутніми змінами у податковому законодавстві, що можуть негативно вплинути на стан олійножирової галузі в Україні.

У повідомленні йдеться про законопроект №5300 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відродження тваринництва і розвитку сільськогосподарського підприємництва на селі». Він передбачає збільшення митного збору з 10% до 13% при експорті ряду товарів, зокрема олії та шроту.Оскільки олійна галузь в Україні орієнтована на експорт, і навіть більше того, наша країна є світовим лідером по експорту олії та шроту соняшникових, в асоціації висловили глибоке занепокоєння додатковим фіскальним навантаженням. Адже світові ціни на олійні продукти останнім часом знижуються, тому українські в разі збільшення собівартості за рахунок додатково ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

8 листопада 2016 року в рамках виставки ІнтерАгро-2016 відбудеться круглий стіл "Нові експортні можливості АПК. Відкриття ринків азійського континенту".

Все більше українських компаній виходять на ринки Азії. Це не просто тренд – це необхідність, яка зумовлена багатьма причинами. Продаж товарів в Азію стає надійним джерелом валютних надходжень, відкриваючи вражаючий простір для нарощування обертів.З іншого боку, азійські ринки приховують чимало сюрпризів для українських аграріїв. Зокрема, там мають місце особливі вимоги як до якості, так і до асортименту товарів.До чого слід бути готовим, взявши курс на Азію? Про це розкажуть фахівці з аграрного експорту, а також топ-менеджери українських компаній, які вже мають такий досвід. 

                     agronews.u ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

З 10 по 15 жовтня відбулася бізнес-подорож спеціалістів та партнерів ГК «АгроВет Атлантик» спільно з міжнародною групою компаній FeedLance (Нідерланди) на провідні господарства Нідерландів.

В перший день свого візиту представники відвідали провідну нідерландську лабораторію з дослідження кормів BLGG AgroXpertus (EurofinsAgro), яка щороку аналізує більше 500 000 зразків кормів. В рамках відвідування українські фахівці здійснили екскурсію потужностями лабораторії та обговорили з голландськими колегами відмінності в якості голландських та українських об'ємистих кормів. Також під час візиту були презентовані «ноу-хау» в області аналізу силосів, що дозволять в майбутньому ще точніше моделювати процеси ферментації в рубці корови. Особливу увагу під час бізнес-подорожі приділили кукурудзяному силосу – були розкриті питання від вибору гібриду зерна до закладки кукурудзи в силосну траншею. Біл ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016

Канада на сьогодні є одним з найактивніших донорів в аграрній галузі України. Підписана влітку цього року Угода про зону вільної торгівлі додає нові можливості. Сьогодні одним з головних пріоритетів співпраці між нашими країнами – розвиток українського малого та середнього фермера.

Про це йшлося під час зустрічі заступниці міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевой з радником з комерційних питань Клінтом Мартіном, представниками посольства Канади в Україні та Канадської Платформи Агробізнесу. «Український аграрний сектор має багато напрямків, які цікавлять канадських партнерів. Наприклад, вже сьогодні ми можемо експортувати не тільки сировину, але й високоякісну перероблену продукцію з доданою вартістю. Це фрукти, овочі, ягоди, наприклад у замороженому вигляді, та органічна продукція. Головним виробником нішевої продукції в Україні є як раз малий та середній фермер.  Для збі ... Читати далі »

Категорія: Дайджест | Додав: CNTB, 14.11.2016
« 1 2 ... 452 453 454 455 456 ... 470 471 »