Ми маємо контакт з водою кожен день, проте не завжди замислюємось про цю просту, але, в той же час, складну речовину....
Цветы для использования в кулинарии не должны быть опрысканы пестицидами. Промойте их аккуратно в воде и обсушите на бумажных полотенцах....
Вчені розповіли, що нові сорти овочів та фруктів поступаються корисними властивостями аналогам, які були виведені кілька століть назад.
Давно відомо, що молоко є надзвичайно корисним продуктом. Зазвичай його радять пити для зміцнення кісток. Але останнє дослідження показує: молоко позитивно позначається і на роботі головного мозку. Цей висновок вчені зробили за підсумками експерименту приблизно з 60 літніми добровольцями.
Британські вчені подали ще один аргумент на користь чаювання. Останні дослідження засвідчили, що чай спроможний уповільнювати вікові зміни в головному мозку й попереджувати розвиток недоумства, у тому числі хворобу Альцгеймера. Такими властивостями володіє як чорний, так і зелений чай.
Повідомляється, що австралійські археологи зацікавилися втіленням цієї ідеї після того, як був виявлений торговий корабель Syndey Cove, затонулий в 1797 році біля узбережжя Тасманії, - інформує "Оглядач".
Міжнародний аудит на відповідність європейському сертифікату безпечності харчових продуктів FSSC 22000 нещодавно пройшла компанія «Мономах», що випускає чайно-кавову продукцію багатьох відомих в Україні брендів, зокрема «Мономах»,
Шведский король Густав III однажды решил лично проверить, что является более вредным для человека – чай или кофе. Для этого отобрали двух близнецов, приговоренных к смертной казни. Первому три раза в день давали большую чашку чая, второму – кофе.
Американські вчені з Університету Вісконсін-Мілуокі довели, що кава покращує роботу головного мозку, а значить, знижують ризик розвитку старечого недоумства.
З давніх-давен відомо: вживання зеленого чаю продовжує життя, скорочує смертність, оздоровлює серце. Таких висновків, до речі, дійшли нещодавно і японські медики на чолі з Шинічі Керіямою з університетської школи Тохоку, що в Сендеї, обстеживши понад 40 тисяч чоловіків і жінок.