(044) 279 85 78
cntbhp@gmail.com

Дослідження австрійських учених доводить, що обробка гарячою водою з додаванням біоагенту може бути альтернативою хімічним методам обробки овочів та фруктів для продовження терміну зберігання, пише AgroTimes .

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 23.11.2019

У сегменті біоенергетичних культур окрім традиційних багаторічних перспективним у плані сировини для виробництва біопалива є цукровий буряк. Про це SuperAgronom.com розповів Олександр Ганженко, завідувач відділу технологій вирощування біоенергетичних культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 15.11.2019

Великим борошномельним комбінатам невигідно перебудовувати виробництво для випуску порівняно невеликих обсягів альтернативного борошна, то таку місію цілком може взяти на себе малий і середній бізнес. Повідомляє Pro-Consulting...

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 08.11.2019

Конопляна комбуча — таку назву отримав абсолютно новий для України напій на основі чайного гриба з додаванням екстракту насіння конопель....

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 01.11.2019

Міжнародна компанія, виробник м’яса та м’ясопродуктів Vion реагує на зміни запитів споживачів і починає виготовляти продукцію для веганів, вегетаріанців та флекситаріанців. Нові продукти вийдуть окремою лінійкою під назвою ME-AT, пише Meat-Inform.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 25.10.2019

Ізраїльський стартап Aleph Farms за допомогою 3D-принтера виростив шматок м’яса на російському сегменті МКС. Міжнародна космічна станція є найважливішим простором не тільки для дослідження космосу, а й для біологічних експериментів. За допомогою МКС вчені можу випробувати, як поводяться різні живі організми в умовах мікрогравітації, пише НВ.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 18.10.2019

 

AgroNews.ua. -07.10.2019

У неділю, 6 жовтня, в Києві пройшов черговий Фестиваль чаю. Великі бренди і маленькі затишні чайні зібралися в цей день під одним дахом, аби відкрити світ чаю в усій його багатогранності. Про це повідомляє SEEDS...

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 15.10.2019

Ізраїльська компанія Redefine Meat інвестувала $6 млн на розробку своєї системи 3D-друку м’яса. Як зазначається, компанія Redefine Meat прагне використовувати технологію 3D-друку для розробки м’ясних продуктів без використання матеріалу тваринного походження, пише Аgrotimes.ua.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 29.09.2019

Австралійські дослідники з’ясували, що замінники м’яса можуть бути небезпечні для здоров’я. Ці продукти, як правило, містять занадто багато солі, цукру і жиру..Звіт про свою роботу вчені опублікували на сайті Інституту всесвітньої охорони здоров’я імені Джорджа, повідомляє The Gardian, пише milkua.info.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 29.09.2019

Виробництво чипсів на заводі Altho у французькій провінції Бретань дає 22 тис. тонн відходів і мулу на рік. Із уведенням у дію біогазової установки є можливість отримувати з них близько 200 м3 біометану на годину, що вистачить для споживанням містом на 5 тис. чоловік.

Категорія: Цікаві факти | Додав: CNTB, 29.09.2019