Обсяг ринку штучного м’яса та м’ясопродуктів за підсумками 2017 року склав $4 млрд.
Показники продажів рослинних замінників тваринних білків постійно зростають, пише Meat-Info.Зараз вегетаріанські та веганські ...
В Україні з’явилася чорна горілка. Лімітовану версію напою до Нового року випустила алкогольна компанія Olymp. Як повідомляє компанія, півлітрова пляшка в мережевих магазинах коштуватиме 100 грн. Випускається продукт на лікеро-горілчаному заводі в смт Малинівка Харківської області, пише agro.guide....
Стартап Apeel Sciences розробив їстівне покриття, яке може зберігати їжу свіжою набагато довше, ніж зазвичай. Про це повідомляє Хайтек.
Ізраїльська компанія StePac розробила нову технологію упаковки – газ на основі поліаміду, який не перешкоджає утворенню епікутікулярного воску на чорниці при транспортуванні. Ягоди з напиленням StePac зберігають свіжість навіть після тривалих перевезень на такі віддалені ринки, як Китай, пише Freshfruitportal.
Яблука сорту «Хуа Ніу» (Hua Niu), відомі також як Chinese Red Delicious, перш вражають своїм кольором: вони темно-фіолетові, майже чорні. Цей сорт яблук є рідкісним, і його вирощують в горах Тибету. Свій унікальний колір вони набувають під впливом географічних умов Нінчі, в Тибетському автономному районі Китаю, пише EastFruit.
Не так давно в Англії презентували диво-овоч помідофель або томатокартоплю – суміш помідора і картоплі. Як з’явилася на світ така унікальна рослина і чим вона може зацікавити українських фермерів – в матеріалі Аgronews.
«Апельсинова кукурудза», більш поживний, природно виведений сорт, містить велику кількість антиоксидантних каротиноїдів, а зерна мають горіховий, маслянистий смак. Вона не містить ГМО і найближчим часом з’явиться в США, повідомляє Superagronom.com.
Японські вчені Центру досліджень і розробок Mebiol, поблизу Токіо домоглися можливості вирощування фруктів і овочів на плоскій поверхні буз грунту. Про новинку розповідає EastFruit з посиланням на scmp.com.
Штучний інтелект входить в усі аспекти нашого повсякденного життя. Провідні виробники техніки зробили штучний інтелект невід’ємною частиною смартфонів, мобільних додатків, побутової техніки, щоб зробити користування ними ефективнішим. Зараз цей підхід впроваджено в усіх основних галузях, включаючи оборонну промисловість, транспорт та сільське господарство.
Турецькі селекціонери компанії «Erüst Tarım» уперше в світі вивели унікальний сорт кавуна вагою 5 грам.